Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. but obuwie
 3. Dokładnie. Dokręcaj kluczem dynamometrycznym bo możesz gwint w aluminium ukręcić.
 4. rocznica
 5. Dziś
 6. Sam jeszcze nie demontowałem ale czytałem, że w Grandzie da się bez zdejmowania podsufitki. W krótkim ponoć nie bardzo.
 7. Gdzie kupiłeś za tyle?
 8. Ja za swój dawałem 40 zeta.
 9. Czy do demontażu anteny wymagany jest demontaż podsufitki ,czy da się zdemontować antenę z założoną podsufitką ? I jak sprawdzić antenę tzn ten wzmacniacz ? Ewentualnie czy są na allegro jakieś anteny zamienniki ze wzmacniaczem które można polecić zamiast oryginału?
 10. Dzięki za odpowiedzi, ZygaM poczytam poradnik, mam w miarę ruchomy budżet w zależności od stanu technicznego oraz kilku innych czynników. Ogłoszenia, które przeglądałem oscylowały w przedziale 5-9 tys zł. To jedno z ogłoszeń, które mnie zainteresowało: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-scenic-rx4-ID6z6QSN.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
 11. Tak się zastanawiam nad xiaomi redmi 4x 3/32 gb. Najlepiej żeby obsługiwał LTE B20 (800Mhz) Na alledrogo około 600 zł, od chinoli wyszłoby taniej?
 12. Dzięki, poduszka już zamówiona, w sobotę będę wymieniał. Jak to zrobić? Wystarczy zdjąć osłonę i odkręcić dwie śruby poduszki i złożyć w odwrotnej kolejności? Czy trzeba też podnieść silnik jak przy górnej poduszce?
 13. Ile masz przeznaczone na egzemplarz bez wkładu finansowego?
 14. Ciężko o dobry zadbany egzemplarz. Jak znajdziesz jakieś ogłoszenie, to wrzuć w tym temacie, postaram się podpowiedzieć co i jak i gdzie zerknąć. Przeczytaj mój poradnik na forum, za i przeciw Scenic RX4.
 15. Jak zwykle giną niewinni...... http://epoznan.pl/news-news-79549-Zderzenie_dwoch_samochodow_pod_Rakoniewicami._Nie_zyje_kobieta,_sprawca_byl_pijany
 16. Papierzaki są zawsze
 17. Cześć
 18. Cześć
 19. Cześć
 20. Cześć
 21. jubileusz
 22. skup butelek
 23. omomierz
 1. Pokaż więcej aktywności