Skocz do zawartości

75marcin

Użytkownik
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana 75marcin w Rankingu w dniu 29 Wrzesień

75marcin posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

10 Good

O 75marcin

 • Tytuł
  S C E

Informacje o profilu

 • Model auta
  Grand Scenic II PHII
 • Silnik (typ i moc)
  2.0 16V 135
 • Rocznik auta
  2007
 • Lokalizacja
  1
 1. Z mapami to różnie. Raz ta, raz ta. Dwa dni temu here źle pokazało remont s3 na trasie z Polkowic do Lubina. Waze było ok. Waze natomiast ma mniej małych uliczek osiedlowych. Czarek na 1 zdjęciu wyzwalacz na 2 pierwsza część bloków na 3 c.d. bloków po pauzie
 2. Jak ustawisz w droid automation jako wyzwalacz odłączenie zasilania a w zadania-dodaj zadanie-root-wyłącz to nie wyłącza? Ja mam dokładnie tak: wyzwalacz-ładowanie-gdy podłączono lub odłączono. Zadania-bloki warunkowe-warunek: stan zasilania-niepodłączony-ok; bloki warunkowe-warunek: pytanie tak/nie-wyłączyć tablet?-gdy odpowiedź tak wykonaj; zadania-root-wyłącz; zadania-bloki warunkowe-koniec warunku. Pod spodem drugi blok. Bez pytania tylko reakcja na niepodłączone zasilanie, pauza 5sek. I root-zablokuj urządzenie. Jak chcesz to zrobię fotki bloków i wstawię.
 3. Dlatego szukam kamerki wifi. Do tego apka i automatycznie będzie na tablecie po wykryciu sygnału z kamery. A kamera uruchomi się po wrzuceniu wstecznego. Taką mam przynajmniej nadzieję😁
 4. Tak jak czarek napisał. Nie bardzo jest to potrzebne. Jako ciekawostka ok. Bardziej kamera cofania z wifi, lub konwerter sygnału video analogowego na wifi. Tylko te ceny.
 5. Wiesz co... Mocno się nad tym zastanawiałem czy mi to potrzebne. Montaż i zgranie z oprogramowaniem to pestka. Może za mało wiem o możliwościach ustrojstwa
 6. 1. Odnośnie droid automation. Jako wyzwalacz daję "ładowanie" z opcją "gdy podłączono lub odłączono". Wtedy w akcji tworzę blok, daję pytanie... i dalej jak wcześniej napisałem. 2. Nie ma możliwości, aby na tablecie było info z radia samochodowego. Ja słucham radia online. Największy wybór i fajnie opisane. Info mam na radiu samochodowym z tableta. Mam też powerampa i w nim mogę zmieniać utwory przyciskami w radiu. Teraz zamierzam dokupić adapter (kabel do oryginalnego sterowania przy kierownicy ok. 170). Zobaczymy jak się sprawi. Niedługo sterowanie głosowe 😂😂😂😂
 7. Cały czas jest w planach. Muszę tylko znaleźć taką, która przesyła sygnał przez wifi i oczywiście nie kosztuje majątku.
 8. Czarek, używasz droid automation lub podobnego? Ja zrobiłem tak. Jako wyzwalacz dałem zmianę stanu zasilania. W akcji utworzyłem blok: Jeżeli nie ma zasilania to pytaj: czy wyłączyć tablet? Jeżeli odpowiedź tak to wyłącza. Jeżeli odpowiedź nie to czeka 5sek. i wyłącza ekran (opcja w root). Jeżeli nie masz roota to daj: ustaw czas wygaszania ekranu na ...sek. problem jest tylko przy używaniu car launchera bo on nie pozwala na wygaszanie. Dlatego mam roota, aby wymusić zgaszenie ekranu. Inaczej trzeba zabić launcher i ustawić czas wygaszania. Trochę chaotycznie napisałem. Jak coś to pisz, a jutro napiszę trochę dokładniej.
 9. Dzięki. Uzupełniłem pierwszy post.
 10. No i gitara Czyli mamy przynajmniej dwa tablety z taką umiejętnością😁
 11. Tak w fastboot można wpisać komendę, która umożliwia włączanie się sprzętu po podłączeniu ładowarki. W moich poszukiwaniach pomógł mi tren wątek (myślę że mogę:) https://forums.lenovo.com/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/lt02_en/thread-id/28997/page/1 Trzeba przeszukiwać zasoby sieci odnośnie każdego konkretnego modelu.
 12. Mój następny na pewno będzie z modułem 3g/4g, żeby nie trzeba było udostępniać łącza z telefonu. Choć i tak dzieje się to w automacie. Telefon też włącza odpowiednie opcje po połączeniu z radiem😂 Jeżeli zależy ci na tym, aby włączył się po podaniu zasilania to najpierw upewnij się, że można z nim to zrobić. A co do andka 4 to na wiele urządzeń dostępne są customowe romy z nowszymi wersjami. Jednak android 5 to chyba minimum.
 13. Aktualizowałem pierwszy post. Było trochę pytań, więc chciałem to jakoś ogarnąć.
 14. Ja mam poweramp skonfigurowany pod playera. Tablet przez bt do radia. Car launcher steruje odtwarzaczem. Z radia też mogę zmieniać i przewijać utwory. Masz skonfigurowany bt na transmisję multimediów?
 15. Dobre. Mój tablet jest NA szybce. Gdybym miał zapasowy licznik lub szybkę to bym wyciął ją na rozmiar tabletu. Mi łatwiej było wyciąć w ramkach tak abym mógł zamocować tablet na taśmę dwustronną do szybki. Co prawda odstaje na grubość od oryginalnej szybki, ale dlatego jest czarny i w ogóle nie rzuca się w oczy. Ładowarka na stałe za radiem do plusa po stacyjce. Kabel prowadziłem bokiem licznika (trochę zabawy było, ale jest przejście między prawą stroną licznika a komorą na radio). Myślę, że żadna filozofia. Prostota, to było moim celem.
×