75marcin

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana 75marcin w Rankingu w dniu 7 Wrzesień

75marcin posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Neutral

O 75marcin

Informacje o profilu

 • Model auta
  Grand Scenic II PHII
 • Silnik (typ i moc)
  2.0 16V 135
 • Rocznik auta
  2007
 • Lokalizacja
  1
 1. Ja mam poweramp skonfigurowany pod playera. Tablet przez bt do radia. Car launcher steruje odtwarzaczem. Z radia też mogę zmieniać i przewijać utwory. Masz skonfigurowany bt na transmisję multimediów?
 2. Dobre. Mój tablet jest NA szybce. Gdybym miał zapasowy licznik lub szybkę to bym wyciął ją na rozmiar tabletu. Mi łatwiej było wyciąć w ramkach tak abym mógł zamocować tablet na taśmę dwustronną do szybki. Co prawda odstaje na grubość od oryginalnej szybki, ale dlatego jest czarny i w ogóle nie rzuca się w oczy. Ładowarka na stałe za radiem do plusa po stacyjce. Kabel prowadziłem bokiem licznika (trochę zabawy było, ale jest przejście między prawą stroną licznika a komorą na radio). Myślę, że żadna filozofia. Prostota, to było moim celem.
 3. Jako, że miałem problem z zakłóceniami radia generowanymi przez ładowarkę, oraz że 1A to za mało na tablet, postanowiłem że ją wymienię. Teraz jest w 100% gitara. Zmieniłem też sposób wyłączania. Teraz "tablet pyta" - Wyłączyć tablet? Jeżeli tak to od razu wyłącza, a jeżeli nie to wygasza ekran i wszystko wyłącza aż do ponownego podania napięcia.
 4. Dzięki wszystkim. A chciałem tylko zastąpić oryginalną nieaktualną nawigację. Planuję jeszcze zamontować kamerkę cofania wifi, ale nie mogę trafić nigdzie na taką. Jakbyście wiedzieli coś o takiej kamerze co się włączy po podłączeniu zasilania (czyli praktycznie każda tak ma) i przesyła sygnał przez wifi to dajcie znać. Obraz będzie z automatu na tablecie. Jeżeli będziecie planowali założyć ładowarkę bezpośrednio koło radia to weźcie dobrej jakości sprzęt bo te tańsze strasznie zakłócają sygnał fm.
 5. Absolutnie. Ja praktycznie net używam tylko do radia bo wybór stacji jednak większy i nic nie zakłóca, oraz do nawigacji Waze. Tak to spokojnie bez sieci idzie.
 6. Internet jest do radia online, map google i ogólnie do Internetu. Launcher, nawigacja jeżeli jest off line, playerek, wszystko pozostałe nie potrzebuje.
 7. Jako, że zakończyłem pewien projekt to myślę, że warto się nim podzielić. Część już wyjaśniłem w moim temacie w galerii, a tutaj podsumowanie: Tablet 7" Ładowarka na stałe za radyjkiem. Zależało mi na pełnych multimediach w aucie. Internet brany jest z telefonu przez wifi tethering. Może ktoś będzie chciał sobie takie coś zrobić, a warto bo koszt nie jest kosmiczny. Najtańszy tablet i trochę majsterkowania. Myślę, że fajnie by było gdyby tablet miał moduł gsm. Wtedy internet na kartę i nie potrzebne łącze z telefonem.
 8. Jak powiedział tak zrobił. Jest to mój first ever filmik więc proszę o wyrozumiałość. Filmik jest na yt:
 9. Jutro postaram się popełnić jakiś filmik. Jak się uda wrzucić to będzie chyba lepiej zobaczyć niż przeczytać:)
 10. Parę dni minęło, ale jestem. Tablet ma zainstalowane automateit. Aby możliwy był start tableta po włączeniu zasilania musiałem wgrać alternatywne oprogramowanie z rootem (cyanogenmod). Różne tablety różnie mają:) W fastboot (z poziomu pc) tabletu musiałem włączyć opcję uruchamiania urządzenia po podłączeniu ładowania. Po włączeniu zasilania tablet włącza się. Automateit (ja mam ten, są różne aplikacje do automatyzacji działań androida) ma ustalone reguły. 1. Po uruchomieniu urządzenia włącza po kolei: bt, wifi, gps, scrobble fm, car launcher. 2. Po odłączeniu zasilania ubija aplikacje: mapy, nawigacje, radio, launcher, wifi, bt itp. 3. Po odłączeniu zasilania ustawia wygaszanie ekranu na 30sek. 4. Jeżeli wykryje wygaszony ekran to z opóźnieniem 2 godziny (taki dałem czas bo czasami do sklepu się wyjdzie) wyłącza urządzenie. 5. Jeżeli przed upływem 2 godzin włączę zasilanie to wyłącza regułę z wyłączeniem urządzenia. 6. Jeżeli znów odłączę zasilanie, ponownie uaktywnia regułę wyłączającą tablet. Do tej pory poprawiam reguły i optymalizację działania, ale na prawdę jest git. Co do filmu to nigdy nie wrzucałem do netu Tylko ładowarkę muszę wymienić na 2 ampery bo 1 nie wyrabia
 11. Dzięki. Jak zdobędę nowe ramki na deskę to dokładniej poprzycinam bo tu i ówdzie trochę za mocno wyciąłem. Zastanawiałem się też nad możliwością wycięcia tej szybki ochronnej w liczniku (wtedy odpada konieczność cięcia ramek bo jednak tablet ma swoją grubość), ale to musiałbym mieć zapas licznika Tak trochę żartem: wujek kupił audicę i powiedział, że ma tak samo. Spytałem ile dał
 12. Trochę mnie nie było:) Szczeniaczek spisuje się super. Oj poza zacinającym się pasem pasażera po lewej stronie (przy wyciąganiu od razu się blokuje i trzeba kilka-naście razy pociągać, aby się odblokował), nie wiem co może być, ale będę walczył. W między czasie kombinowałem jak zrobić porządny ekran. Wyszło tak: Tablet 7" Oprogramowanie do automatyzacji Root Pogrzebanie w fastboot żeby się uruchamiał przy włączeniu zasilania Działa to tak: Po włączeniu zasilania uruchamia się tablet. Po uruchomieniu startuje car launcher i radyjko. Automatycznie włącza wifi, bt, gps i łączy się z radyjkiem i telefonem (udostępniam wifi). Wszystkie multimedia idą do radyjka przez bt, a wykonywanie i odbieranie połączeń sterowane z radyjka połączonego także do telefonu. Po odłączeniu zasilania wyłącza apki i wygasza ekran. Po 2 godzinach bezczynności wyłącza urządzenie. Jeżeli włączę zasilanie wcześniej to kasuje wyłączenie urządzenia i startują apki ponownie. Pełen automat - nie ma żadnych przycisków od tabletu. Tablet wmontowany na oryginalny ekran w osłonki od deski rozdzielczej (było trochę cięcia, ale wyszło git). Miał być tel. 5,5" po rozkminianiu jest tablet 7"
 13. Też myślę nad jakimiś zmianami kolorystyki. Dasz foto?
 14. Roleta odcina zasilanie lampki przy całkowitym zasunięciu. Po lekkim odsunięciu zapala. Można samemu wyłączyć przy otwartej rolecie przełączając przełącznik w dół. Prosty sposób: włóż telefon do schowka i nagraj co się dzieje po zamknięciu😯
 15. Moje spalanie: 100% miasto (odcinki po 2-3 km, bez szczególnego oszczędzania, prawie 100 km)-13,4 litra. Wczoraj do Mielna, dzisiaj do domu. Razem prawie 900km (trochę korków na s3, prędkość 110-130 i wichury). Spalanie średnie 9 litrów. Wychodzi równo 1 litr powyżej tego co pokazuje komputer. Aha Klima non stop