Skocz do zawartości

Pieczar

Użytkownik
 • Zawartość

  634
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Pieczar

 • Tytuł
  S C E N I

Informacje o profilu

 • Model auta
  Scenic III Tech Run
 • Silnik (typ i moc)
  1.5 dCi 106KM
 • Rocznik auta
  2009
 • Lokalizacja
  3
 1. Jak kupiłem mojego to w jednym był ułamany i plastik latał, więc zdjalem. Teraz po roku widzę, że z drugiej strony podobna historia się dzieje i zaczyna odstawać. Widać france zawsze coś muszą skopać nie patrzyłem i szukałem czy są gdzieś do kupienia te zaślepki.
 2. Podepne się pod temat, u mnie w SIII są podobne objawy. Chce kupić nowy zamek, tylko nie wiem który. 4-pin czy 6-pin?
 3. Pieczar

 4. Gdzie można zakupić? I jak wymienić? Gdzie ten regulator?
 5. Regulator ciśnienia na pompie był czyszczony i tylko tyle. Skomplikowane to? Jakie koszty?
 6. Clip zgłasza następujące rzeczy: - funkcja regulacji ciśnienia listwy - obwód czujnika ciśnienia rampy wtrysku - zgodność informacji multipleksowej dla regulatora/ogranicznika prędkości To chyba jakiś konkret. Ktoś ma pomysł co zdechło?
 7. Cześć
 8. Auto jednak dalej wariuje. Gaśnie jak opisywałem wcześniej i wyrzuca komunikaty. Przed chwilą odkryłem w schowku pod nogami kierowcy, że jest mokro. Wprawdzie woda nie stoi, ale czuć mokro. Po stronie pasażera sucho. Czy tam jest coś, co w wyniku dostania się wody może powodować takie wariactwo jak opisałem i które obecnie przechodzę???
 9. Soczek, to jak już przejdę przez tą dziwną historię. Ktoś ma jeszcze jakiegoś pomysła?
 10. A którego? STP? Jest tego do czorta.
 11. Dzisiaj w dzień raz było o tym układzie wydechowym. Teraz jeździłem wkoło komina i zdechł ze 4 razy, raz z czerwonym stopem i "ryzykiem awarii silnika". Przy okazji wymiany filtra paliwa wyczyścili elektrozawór w pompie. Konkluzja taka, że jak dalej będzie wariować, to do speców od diesli na sprawdzenie pompy itp. Może tak być? Ktoś ma jakieś pomysły, co dalej robić?
 12. Był tydzień spokoju, wczoraj żonie raz zgasł i pokazał się STOP czerwony i żółte Skontroluj układ wydechowy. Dzisiaj jeździła i był "tylko" żółty Skontroluj układ wydechowy. O co tu chodzi? P.S. na Clip pojadę na dniach
 13. Lublin wita Lublin
 14. EGR do czyszczenia albo wymiany.
 15. Filtr paliwa wymieniony, obroty ustabilizowane, wczoraj nie zgasł.
×