patryk kaim

Instalacja holenderska

31 postów w tym temacie

Witam prosiłbym o opinie na temat sekwencyjnych intalacji holenderskich w waszych scenikach.

Kupiłem parę dni temu grand scenica z sekwencyjna intalacją i nie wiem czego mam się spodziewać

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile wiem to głównie problemów z serwisowaniem w Polsce.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wymieniaj filtry i nikomu nie dawan dotykac. Gdy zaczna sie problemy to poprostu albo wywal albo zamien na nasza. Nie inwestuj w naprawy. Szkoda kasy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a jakie są główne usterki takiej instalacji?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a gdzieś może w mazowieckim lub świętokrzyskim ktoś prowiadzi taki serwis w razie czego na przyszłość żebym wiedział

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słaby gaz w PL i przez to zaczyna się sypać i kiepskie osiągi mieć.

Nie znajdziesz w PL dobrego gazera od holendra

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

miałem holenderską w vw vento 1,8i, była superowa, aż skończyła się membrana w reduktorze, nie da się dokupić, wymieniłem reduktor na nowy BRC i dalej ładnie działało, nawet zaczął mniej palić. Nawet przy -20 lepiej odpalał zimny na gazie, niż na benzynie. Ta instalacja była w nim od nowości i była zaprzeczeniem obiegowej opinii o szkodliwym działaniu gazu na silnik benzynowy. Kolega kupił Sc I/2 z holenderską instalacja wtrysku fazy ciekłej, pojechał do magików od lpg w Olsztynie, dopiero się dziwowali, nic nie zrobią, nawet nie wiedzieli, czy są tam jakieś filtry. Więcej się o tym dowiedzieliśmy z netu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzięki koledzy za odpowiedz mam nadzieje ze nic się niebędzie działo z moją instalacją pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Podaj więcej informacji na temat twojej instalacji.

W razie problemów namiar na gazownika który zajmuje się Holenderskimi instalacjami w Radomiu.

Firma Somiko ul.Wtępna 6 tel. 48 381 69 61, 501 134 624

Pozdrawiam Rafał

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I tak nie dadza rady. Tez mam kontakt na "fahure" ale ni dam bo nie chce sie wstydzic

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A moim poprzednim Sceniku dał radę po tym jak serwis Renault się położył instalacja AG fabryczna

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeździj spokojnie tylko filtry wymieniaj gdy widzisz że jest coś słabiej. Instalacja jest bardzo dobra a negatywne wypowiedzi są efektem że obsługa ich wymaga wiedzy większej niż przysłowiowego pana Waldka z garażu. Jeżeli jest naklejka przy wlewie Boscha to na 95% masz Landi Renzo a ta przed paru laty uchodziła za najlepszą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I tak i nie.

Landi Renzo zawsze sprawiała kłopoty i to wszystkim. Nawet samym Włochom. To nigdy nie była instalacja z dobrej półki.

Natomiast jeśli działa poprawnie, to faktycznie obsługa kończy się na wymianie filtrów. Jednakże przyjdzie dzień, że i reduktor się skończy lub rozdzielacz wtrysków i wtedy jest ból. Duży ból.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słyszałem o Radomiakach w samych superlatywach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nie słyszałem o żadnym dobrym od Holendra

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta