Misio

co dziś zrobiłem przy Scenicu

15550 postów w tym temacie

No to startujemy z moim ulubionym topikiem :-)

Przepłukałem Scenika na BP z kurzu i pyłu - bo stał biedaczek prawie tydzień i sie ciut "zapylił" :-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mój stoi pod drzewem i łapie brud :D zakupiłem dwie buteleczki koncentratu płynu do szybek i trzeba w piwnicy manufakturkę rozłożyć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To zamiast cukru można koncentratu użyć, kurcze nie wiedziałem...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz cukier drogi - trzeba sobie inaczej radzić :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja dziś przyniosłem oponki letnie - może się uda w sobotę zarzucić je na felgi :-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wczoraj zrobiłem ze szczeniaka małą ciężarówkę - 26 metrów kwadratowych paneli, tyleż samo podkładów pod panele, 28 metrów listw wykończeniowych i inne tego typu gadżety :D opony chciałem wymienić ale ciężarków do wyważania kół brakło :lol: muszę czekać aż będzie dostawa :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

WOW !!

Mi ciężarków nie brakło ;-) a korzystając iż wcześniej wróciłem z roboty udało mi się podjechać Panterką do wulkanizatora i mam już na felgach letnie kapcuszki :-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciężarki dojechały ale wolny termin mam dopiero na wtorek :)przy okazji będzie wymiana płynu hamulcowego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przegoniłem swoją Panterę na letnich bamboszkach - bardzo fajnie chodzi i trzyma się drogi - jazda Scenikiem to czysta przyjemność - spalanie w trasie pewnie w okolicach 5,5l (niestety nie spisałem sobie stanu przed wycieczką ale średnie spalanie z ponad 3,5tyś km spadło z 6,0-5,8l/100km) - całkiem dobry wynik.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakupiłem 1.5 litra płynu hamulcowego (litr do wymiany + pół litra w zapasie) bo jutro przy okazji wymiany bamboszków na letnie czeka mnie w szczeniaku wymiana tegoż płynu - już najwyższa pora ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spokojnie 0,5l wystarczy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja dziś do Scenica (bagażnika) wrzuciłem 2 zakupione opony używane z 2004roku (do piwnicy niezbyt się zmieściły ;-) ) - w przyszłości powędrują do przyczepy... zobaczymy czy się rozpadną czy będą żyły :-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spokojnie 0,5l wystarczy :)
pewno że starczy - ale na pewno nie płynu hamulcowego :mrgreen: w sumie wlazło coś koło 0,7 literka po spuszczeniu i odessaniu starego płynu. Założone zostały również letnie kapciochy :) dodatkowo musiałem latać za śrubą do koła bo się ukręciła przy odkręcaniu i trzeba było ją rozwiercać :? ale na szczęście sytuacja została opanowana :mrgreen:
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja co dziś zrobiłem przy Scenicu?

Zaparkowałem swoje autko koło takiego pięknego srebrnego granda ze szklanym dachem i ciemnymi szybkami :-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja zakupiłem sobie podkład i lakier do drobnych zaprawek lakierniczych bo po zimie pojawiły się miejscami drobne wykwity "rudej" - na szczęście niewielkie, więc trzeba to zdusić w zarodku :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta