75marcin

Tablet w miejscu nawigacji SC2

Jako, że zakończyłem pewien projekt to myślę, że warto się nim podzielić. Część już wyjaśniłem w moim temacie w galerii, a tutaj podsumowanie:

Tablet 7"

Ładowarka na stałe za radyjkiem.

Zależało mi na pełnych multimediach w aucie. Internet brany jest z telefonu przez wifi tethering.

Może ktoś będzie chciał sobie takie coś zrobić, a warto bo koszt nie jest kosmiczny. Najtańszy tablet i trochę majsterkowania. Myślę, że fajnie by było gdyby tablet miał moduł gsm. Wtedy internet na kartę i nie potrzebne łącze z telefonem.

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Internet w tablecie jest niezbędny?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Internet jest do radia online, map google i ogólnie do Internetu. Launcher, nawigacja jeżeli jest off line, playerek, wszystko pozostałe nie potrzebuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli nie musi być neta jeśli była by np. AutoMapa lub iGO i zwykłe radio?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Absolutnie. Ja praktycznie net używam tylko do radia bo wybór stacji jednak większy i nic nie zakłóca, oraz do nawigacji Waze. Tak to spokojnie bez sieci idzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako, że miałem problem z zakłóceniami radia generowanymi przez ładowarkę, oraz że 1A to za mało na tablet, postanowiłem że ją wymienię. Teraz jest w 100% gitara. Zmieniłem też sposób wyłączania. Teraz "tablet pyta" - Wyłączyć tablet? Jeżeli tak to od razu wyłącza, a jeżeli nie to wygasza ekran i wszystko wyłącza aż do ponownego podania napięcia.

IMG_20170912_164915.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:ok::oklaski:.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:oklaski::piatka:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niezła robota

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie zle to wyglada,mógłbyś napisać jakąś instrukcje jak to zrobiłeś bo napewno jest mniej skomplikowane od tego https://photos.google.com/share/AF1QipMPcqaJuOMmgVap6LMhWnFF3X9kloB5Le3kpGDYtNZka_UiXNK7dCU6qKRZgcoN5Q?key=ZmJuUmJiRDVBRk5scV9jamJscTB5UzMtRlNLZml3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre. Mój tablet jest NA szybce. Gdybym miał zapasowy licznik lub szybkę to bym wyciął ją na rozmiar tabletu. Mi łatwiej było wyciąć w ramkach tak abym mógł zamocować tablet na taśmę dwustronną do szybki. Co prawda odstaje na grubość od oryginalnej szybki, ale dlatego jest czarny i w ogóle nie rzuca się w oczy. Ładowarka na stałe za radiem do plusa po stacyjce. Kabel prowadziłem bokiem licznika (trochę zabawy było, ale jest przejście między prawą stroną licznika a komorą na radio). Myślę, że żadna filozofia. Prostota, to było moim celem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podłączyłeś tylko car launcher z radiem przez Bluetooth? Dziś testowałem car launcher w telefonie i nie chciało odtwarzać mi Muzyki z radia,radio mam Peying 99.09

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam poweramp skonfigurowany pod playera. Tablet przez bt do radia. Car launcher steruje odtwarzaczem. Z radia też mogę zmieniać i przewijać utwory. Masz skonfigurowany bt na transmisję multimediów?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta