Skocz do zawartości
ZygaM

Sprzedam kilka rzeczy do Scenic I / RX4

Recommended Posts

Witajcie. Jeśli jest ktoś zainteresowany czymś z poniższego wykazu, to proszę.

Mam na sprzedanie;

- używaną kierownicę skórzaną + poducha (pod kolor od kompletu), wymontowana z mojego Scenic RX4. Kierownica do wyczyszczenia, ewentualnie do nowego obszycia. Przebieg o ile wierzyć, to nie całe 200 000 km. Kolor czarny. Cena wstępnie 100 zł + przesyłka.

- używaną kierownicę skórzaną + poducha (pod kolor od kompletu), zdemontowana z Megane Coupe, z angola. Stan idealny, przebieg coś koło 130 000 km. Na wewnętrznej stronie obręczy widać wypustki na kciuki. kolor lekko szarawy. Cena wstępnie 150 zł + przesyłka, to i tak tanio.

- jedną z dwóch a może i obie, rynny / bagażnika rowerowego, z opaskami na koła. Stary typ, skręcany na śrubę, z ubytkami plastików. Zamontowane są razem z adapterami do montażu na oryginalne belki poprzeczne / bazowe do Scenic I / Megane I. Jeden taki adapter na allegro to średnio 20 zł i ciężko złapać. Rynny są rozsuwane. Cena za jedną rynnę to 50 zł + przesyłka.

- włącznik / sterownik centralnego zamka do Megane/Scenic serii I, sprawny, podświetlany. Sprzedaję, bo w swoim RX4 mam przerobione podświetlenie na Led, Cena około 20 zł + przesyłka.

- włączniki / serowniki podnoszenia szyb, sprawne, podświetlane. Sprzedaję, bo bo w swoim Scenic RX4, Karol przemontował mi podświetlenie na Led. Trzy sztuki są szare, z czego jeden to wersja dla kierowcy, dwa inne są czarne. Cena wstępnie 10 zł za sztukę + przesyłka.

- klamki szare wewnętrzne, wersja na linkę. Oddam za 1 zł za sztukę + zwrot przesyłki (pęknięcia otworu montażowego).

- komplet dwóch klocków na jedno koło, do Scenic RX4 tył, firmy Delpfhi. Cena 10 zł + przesyłka.

- sterownik wycieraczek do Clio II, wersja z guzikiem do komputera. Miałem przerabiać w Kangoo, ale zabrakło chęci, a teraz się okazało, że wystarczyło dokupić licznik z Clio z kompem. Cena 10 zl + przesyłka.

- 4 sztuki adapterów do montażu np. rynien/bagażników rowerowych, do belek oryginalnych poprzeczek bazowych bagażnika renault serii I (do serii II nie pasują, seria II ma grubsze poprzeczki). Cena wstępnie za komplet 50 zł + przesyłka. Na allegro czy innych portalach, jeden taki adapter to średnio 20 zł, i ciężko wyłapać, bo są poszukiwane.

Po prostu robię porządki. Kontakt na pw. Mam zdjęcia lepszej większej jakości, jeśli ktoś zainteresowany, to proszę bardzo.

Mam też żaróweczki do przycisków / sterowników szyb, ale te obiecałem Grzesiowi - ringo, tylko ciężko mi wejść na pocztę.

DSC_0390.JPG

kiera coupe 1.JPG

kiera RX4 1.JPG

klocki RX4 tył 2.JPG

rynna roweru 4.JPG

DSC_0384.JPG

DSC_0385.JPG

DSC_0381.JPG

Edytowane przez ZygaM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gdzie te klamki wewnętrzne popękane? mozesz zrobić foto w świetle od strony uchwytu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak umiejętnie dokręcisz torxa w otworze montażowym, to nie widać. ale ja wiem, że są pęknięte. te otwory. pęknięcia się uwidaczniają właśnie przy dokręcaniu.

Jutro postaram się zrobić wyraźne fotki, z naciskiem na te otwory montażowe do torxa. To są z mojego RX4, zmieniłem na a'la aluminiaki i tak przeleżały w zapomnianym pudełku w garażu. No i nie ma tych blaszek rozpórkowych 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od strony rączek tego nie widać,  dopiero jak za mocno dociagniesz śruba montażowa. Ale od wewnętrznej po lekkim naciśnięciu palcem widać te pęknięcia na około otworu. 

DSC_0372.JPG

DSC_0371.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta