Skocz do zawartości
wustenfuchs

ANKIETA rozwój forum

Rozwój forum  

13 głosów

1. 1. Co sadzisz aby scenicforum.pl przekształcic w stowarzyszenie z osobowoscia prawna?

• jestem za
        4
      • jestem przeciw
        9
    2. 2. Jaka kwotą miesiecznie mogła/mógłbym przekazac jako składkę członkowską

• 1 zł
        7
      • 2 zł
        0
      • 5 zł
        4
      • 10 zł
        2

Recommended Posts

next22

- nie znam układów Tu panujących  ale :

- tak zloty organizują członkowie sami dla siebie  raz grupa zachód raz wschód itd , fajnie jak lokalesi mogą coś pokazać czego inni nie znają :)

o i właśnie ważne aby w ramach forum działały "pod fora-grupy " loklne . aby jak najwięcej osób się znało w realu  

fajnie wiedzieć jaka gęba chowa się pod awatarem :)

- Dobrze aby wszyscy starali się coś pisać - tworzyć zawartość tego forum 

bo sory ale dwie .trzy .czy nawet sześć osób nie pociągnie tego wózka bodaj by pękli 

Trzeba stworzyć dodatkowe  wątki nie koniecznie stricte scenicowe 

np. 

-nie wiem jakie :)  

propozycje?

Bo o scenikach to już się wypisaliśmy .

To Userzy tworzą forum  a admini i modzi  pilnują porządku oby nie nadgorliwie 

A zarząd ?  po co zarząd ?

Fajną opcją widzianą na innym forum jest : 

- " kto wystawia ogłoszenie w dziale sprzedam wysyła 10pln na utrzymanie forum"

Bo kończą się czasy monotematycznych  for --- " facebok" zabiera ludzi do siebie gdzie wszystko jest szybciej i łatwiej  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    wustenfuchs

Dzięki Seba:)

Odnośnie członków forum że są nieruchawi ciekawe że tylko nam się trafiają tacy 

Na tamtym forum 150 osób zapisanych na zlot tu szakal się wpisał 

A inni  nie a czemu bo wiedza co było rok temu i w tym będzie to samo

Klapa zlotu nie będzie!!!!!!!

tam użytkownicy co odeszli z tego sa na zlot zapisani  to czemu tu nie a tam Tak

Kwestia podejscia chęci i zaangażowania zarzadu  

Niestety bycie czarnym Nickiem zobowiązuje to przywilej ale bardziej

Obowiązek w stosunku do szeregowych użytkowników 

Edytowane przez wustenfuchs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ZygaM

Dawno o tym pisałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    donia35

Jestem zastępcą prezesa stowarzyszenia u mnie w Gryficach. I szczerze powiem ze nie jest źle . Pozyskujemy sponsorów, mozemy robić różne akcje zarobkowe, ale z każdego centa musimy rozliczyć sie bardzo dokładnie. Posiadamy swoje konto bankowe do którego dostęp maja prezes zastępca i skarbnik, wcale nie mamy księgowej wystarczy osoba która sie na tym zna i rozliczy każdą fakturę i poświęci czas. Posiadamy komisje rewizyjną. Ktora raz na pół roku sprawdza finanse i rozliczenia. Jeśli dana ekipa sobie ufa a tak jest w naszym przypadku wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie jestesmy z jednego miasta spotykamy sie na zebraniach albo kontaktujemy sie w inny sposób. Realne jest wszystko ale naprawdę potrzeba do tego głowy i osób które poświęcają swój czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    wustenfuchs

Wszystko się da a tu zarząd roztrwonil potencjał jaki miał pierwsze forum najwięcej userow i co 2 lata nic 

Mało tego uważa że jest super pogratulować samopoczucia jeśli się nie zbierze forum do kupy nie ogarnie 

To słabo to widzę na przyszłość. Zlot coroczny to ukoronowanie rocznej działalności forum spotkanie poznanie członków 

Face to face najfajniejsze rzecz zmieniająca virtual w real. Tu w żadnym poście nie ma jednego wpisu osoby z zarządu 

Żadnej opinii czy zdania ale jak ma być skoro forum płynie sobie bez sternika a zarządu nie ma istnieje tylko teoretycznie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    donia35

A kim jest teraz nowy właściciel forum i dlaczego tak się dzieje ze olał nas. Po co komuś bylo potrzebne to forum po to tylko żeby padło. A gdzie w takim razie jest zarząd i dlaczego nic z.tym nie robią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    wustenfuchs

Zarzad juz sie chyba znudził byciem Zarzadem skoro go tu nie ma. 6 osób i nikogo aktywnego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    donia35

Jesli nie zmieni sie nic to bardzo ciezko cokolwiek zrobić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    cviatec

sobota ,12 tyś userów,4 online :zamiata::czas: marazm .......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ZygaM

Kim jest nowy właściciel? Już kiedyś to wyjaśniano, przejął forum aby nie upadło, myśl przewodnia była taka, aby to jakoś ciągnąć dalej, bo poprzedni nie miał czasu - Pozdrawiam obu, choć obecnego nie znam osobiście.

Ale powtarzam, nie można zwalać całej winy na Adminów czy Zarząd, bo naprawdę najwięcej zależy od nas samych. OD NAS SAMYCH. Zlotu nie musi organizować zarząd czy członek zarządu. O ile pamiętam, pierwszy zlot zorganizował zwykły wtedy user, Grzesiek-Espera - też pozdrawiam. Dopiero potem chyba został członkiem zarządu za zasługi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    wustenfuchs

Admina nikt tu nie rusza ma swoja działke i jak widac dobrze to robi.

Ale pozwole sie z Toba Zyga nie zgodzic. Organizacją zlotu/ nie spotów / rocznych

powinien zając sie Zarząd.

On powinien określić date, miejsce umiescic wpis na forum, rozesłac zaproszenia do userów.

Szeregowy członek nie ma pewnych mozliwosci nawet technicznych ktore posiada Zarzad.

Napisałem to juz wczesniej ale powtórze ZLOT to ukoronowanie rocznej działalnisci forum.

Zarząd to osoby ktore chca robic dla forum wiecej niz zwykły user, ktos kto ma pomysły ciagnie forum.

Jesli nie to po co Zarząd? Czym sie zajmuje? Kto w nim jest i dlaczego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ZygaM

Nie no, masz rację, że to powinno być w gestii :piętra". Ale czemu zwykły user nie miałby czegoś zaproponować jeśli ma jakiś układ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    wustenfuchs

Dodatkowa aktywnosc zwykłego usera jest zapewne mile widziana jego pomysły i realizacje ktorymi chce sie z innymi podzielic

i tu ma zastosowanie sytuacja z organizacja SPOTÓW robia je uzytkownicy spontanicznie i to jest OK

Ja cały czas pisze o zlocie rocznym.

A to wyglada robcie co chcecie zorganizujecie sobie zlot to bedzie a nie to trudno i sami sobie wyslijcie zaproszenia

w koncu to nie nasza sprawa jest was tu tylu to moze ktos sie ruszy i zorganizuje.

Pojedynczy user moze zrobic plakat, banner flage itp

Ale dobrze wiesz ze to tak nie działa masz porównanie wiec ocen obiektywnie

zwroc uwage na zaangazowanie "Gory" na innych forach pomijam ich aktywnosc kazdy ma w podpisie inf o zlocie

ta inf caly czas zyje nie sposób sie na nia nie natknać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ZygaM

Co prawda to prawda. To pięterko powinno wyjść z hasłem "szukamy pomocy w zorganizowaniu zlotu", cokolwiek to znaczy. Proponujemy tu albo tu i ... poszło, albo zdechło. Na pewno będzie dwie fury, UIO i ja.

ps. A tak na marginesie, to dlatego wielu odeszło od nas, bo się nic nie organizowało. Nie było spotkań, wspólnych posiadówek.

Tylko co z tego, skoro wspomnę spot w Krakowie, gdzie raz przyjechał: oczywiście zawsze dla mnie mile widziany Marek, Mateusz z rodziną i Dominik z żoną .. z rodziną. Cały spot. Gdyby nie oni, i podejście Marka, który wiedział jak zaciekawić i uszczęśliwić moją córkę kupując ziarno dla gołębi, to samo zwiedzanie byłoby do kitu. Dzieci też muszą mieć atrakcje.

A jak skrzyknąłem spot w Sandomierzu ( a nie mam rzut beretem) chyba w 2014 roku, to niestety albo i stety był Peter z żonką - też pozdrawiam. Kasia była lepsza w zabytkach niż niejeden "przewodnik".

Edytowane przez ZygaM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    wustenfuchs

Masz rację dlatego trochę wcześniej napisałem o roztrwonieniu pewnego kapitału który tu był. Ludzie lubią się spotykać a nie każdy lubi być organizatorem teraz też nie będzie łatwo i zapewne wielu członków się nie pojawi ale czy to znaczy że nie warto? Przeciwnie w tym roku paru w następnym kilkunastu ale nie robiąc w ogóle jak sam mówisz odchodzą bo 

Lubią złoty Tak po prostu jest a jak widać zarząd tego nie rozumie.  Tak czy tak zlot 4 czy 6 w tym roku powinien się odbyć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta